Szkoła Podstawowa nr 2

MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Utworzono dnia 05.04.2023
Czcionka:

W mroźne wtorkowe przedpołudnie najlepsi „biegacze” z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Bolewicku. Występowali oni w 3 różnych kategoriach wiekowych podzielonych osobno na dziewczęta i chłopców. W 6 biegach naszym uczniom udało się zdobyć indywidualnie aż trzy medale. W kategorii dziewczynek urodzonych w latach 2010 – 2011, II miejsce zajęła Marta Karpińska, a III miejsce Hanna Bielawa. W kategorii chłopców urodzonych w roku 2012 i młodszych III miejsce zajął Leonard Obrębski

Nasi uczniowie stawali na podium również w kategoriach drużynowych. II miejsce zajęły dziewczynki, które rywalizowały w ramach Igrzysk Dzieci oraz dziewczynki, które rywalizowały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Natomiast III miejsce zajęli chłopcy startujący w ramach Igrzysk Dzieci.